| Noise Level | Less Than 65dB |
|---|---|
| Anti-Drop Technology | Yes |
| Scheduling | Yes |
| Water Tank | 250L |
| Battery Life | Up To 180 Minutes |
| Dustbin Capacity | 300ml |
|---|---|
| Power | Battery Powered |
| Cleaning Modes | Auto, Spot, Edge, And Manual |
| Battery | 5200mah |
| Washable Filter | Yes |
| Battery | 5200mah |
|---|---|
| APP | Yes |
| Cleaning Modes | Auto, Spot, Edge, And Manual |
| Washable Filter | Yes |
| Scheduling | Yes |
| Battery Life | Up To 180 Minutes |
|---|---|
| Noise Level | Less Than 65dB |
| Water Tank | 250L |
| App Control | TUYA APP |
| Cleaning Modes | Auto, Spot, Edge, And Manual |
| Battery Life | Up To 120 Minutes |
|---|---|
| App Control | Optional |
| Battery | 2600mah |
| Noise Level | Less Than 65dB |
| Scheduling | Yes |
| Battery Life | Up To 240 Minutes |
|---|---|
| Noise Level | Less Than 65dB |
| Power | Battery Powered |
| Scheduling | Yes |
| APP | Yes |
| Water Tank | 250L |
|---|---|
| APP | Yes |
| Dustbin Capacity | 300ml |
| Battery Life | Up To 180 Minutes |
| App Control | TUYA APP |
| Obstacle Detection | Yes |
|---|---|
| Washable Filter | Yes |
| Cleaning Modes | Auto, Spot, Edge, And Manual |
| Power | Battery Powered |
| Noise Level | Less Than 65dB |
| Washable Filter | Yes |
|---|---|
| Noise Level | Less Than 65dB |
| Cleaning Modes | Auto, Spot, Edge, And Manual |
| Water Tank | 250L |
| Battery | 5200mah |
| Working Time | 90~120 Minutes |
|---|---|
| Product | Automatic Robotic Vacuum Cleaner |
| Feature | Floor Vacuum Robot |
| Application | House Clean Applicaces |
| Color | Black Or White |