| Name | Intelligent Vacuum Robot Cleaner |
|---|---|
| Feature | Automatic Cleaning,Sweeping,robot Vacuum Cleaner |
| Voltage (v) | 24 |
| Function | Wet And Dry |
| Working Time | 60~90 Mins |
| Product | Automatic Vacuum And Mop |
|---|---|
| Weight | 1.5KG |
| Feature | Automatic Cleaning,Sweeping,robot Vacuum Cleaner |
| Application | Home Applicaces,Collecting Dust |
| Certification | CE,RoHS,EMC,CB |
| Product Name | Robot Vacuum Cleaner |
|---|---|
| Voltage (v) | 14.4 |
| Weight | 3,3KGS |
| Application | Home Applicaces |
| Ceretificate | CE CB ROSH FCC |
| Product | Robot Vacuum Cleaner Self Empty |
|---|---|
| Power (w) | 30 |
| Function | Wet And Dry,Sweep |
| Material | ABS |
| Battery | 5200mAh |
| Product Name | Self Empty Robot Vacuum Cleaner |
|---|---|
| Power (w) | 30 |
| Function | Wet And Dry,Sweep |
| Material | ABS |
| Battery | 5200mAh |
| Product | Robot Vacuum Cleaner |
|---|---|
| Feature | Floor Cleaning |
| Application | House Clean Automatic Robotic Vacuum Cleaner |
| Color | Black Or White Colors |
| Material | ABS |
| Product | Automatic Robotic Vacuum Cleaner |
|---|---|
| Noise | 60dB |
| Charging | 4 H |
| Name | Vacuum Robot |
| Feature | Sweeping,vacuum |
| Product Name | Wet And Dry Robot Vacuum |
|---|---|
| Charge Time | 4 H |
| Keywords | Robot Vacuum Cleaner |
| Feature | Sweep,vacuum,mop |
| Applications | Home Applicace |
| Type | Laser Robot Vacuum Cleaner |
|---|---|
| Washable Filter | Yes |
| Noise Level | Less Than 65dB |
| Voice Control | Yes |
| Battery Life | Up To 150 Minutes |
| App Control | Optional |
|---|---|
| Battery Life | Up To 120 Minutes |
| Scheduling | Yes |
| Power | Battery Powered |
| Type | Random Robot Vacuum Cleaner |