| Type | Laser Robot Vacuum Cleaner |
|---|---|
| Washable Filter | Yes |
| Noise Level | Less Than 65dB |
| Voice Control | Yes |
| Battery Life | Up To 150 Minutes |
| Battery Life | Up To 180 Minutes |
|---|---|
| APP | Yes |
| App Control | TUYA APP |
| Washable Filter | Yes |
| Power | Battery Powered |
| Certification | CE,RoHS,EMC,CB |
|---|---|
| Voltage (v) | 14.4 |
| Installation | Robot |
| Type | Vacuum Cleaner |
| Color | Black,white |
| Color | White |
|---|---|
| Working Time | 90~120 Minutes |
| Material | ABS |
| Noise | 60dB |
| Charging Time | 4 Hours |
| Noise Level | Less Than 65dB |
|---|---|
| Water Tank | 250L |
| App Control | TUYA APP |
| Cleaning Modes | Auto, Spot, Edge, And Manual |
| Battery Life | Up To 180 Minutes |
| Water Tank | 250L |
|---|---|
| Battery Life | Up To 180 Minutes |
| App Control | TUYA APP |
| Washable Filter | Yes |
| Anti-Drop Technology | Yes |
| Name | Self Clean Mop And Self Empty Robot Vacuum Cleaner |
|---|---|
| Water Tank | 2.5L |
| Dustbin Capacity | 300ml/1.8L |
| Noise Level | Less Than 65dB |
| App Control | Yes |
| Certification | CE,RoHS,EMC,CB,GS |
|---|---|
| Voltage (v) | 14.4 |
| Installation | Robot,Drum Vacuum |
| Function | Multifunctional Sweeper Robot |
| Product Name | Smart Vacuum Cleaner,BOBOT Sweeping Robot Vacuum Robotic Auto Vacuum Cleaner |
| Keywords | Floor Vacuum Cleaner Robot |
|---|---|
| Dustbin | 400ml |
| Station | 3000pa |
| Clean Water Tank | 4 Liter |
| Dust Bag | 3.5 Liter |
| Product | Robot Window Cleaner |
|---|---|
| Voltage (v) | 14.4 |
| Power (w) | 30 |
| Installation | Robot,Drum Vacuum |
| Type | Cyclone,Ultra Fine Air Filter,Vacuum Cleaner |