| Keyword | Robot Window Cleaner |
|---|---|
| Body Size | 280*130*100MM |
| Using | Glass Cleaner |
| Suction Power | 80W |
| Suction Vacuum | 3000PA |
| Product Name | Robot Window Cleaner With Water Spray |
|---|---|
| Remote Control | Yes |
| Cleaning Speed | 3 Minutes Per Square Meter |
| Working Time | Suggest 400 Minutes Let Robot Rest |
| Charging Time | 3 Hours |
| Warranty | 2 Year |
|---|---|
| Working Time | Suggest 400 Minutes Let Robot Rest |
| Cleaning Path | N ,z |
| Charging Time | 3 Hours |
| Battery Capacity | 500mAh |
| Power | Battery Powered |
|---|---|
| Type | Random Robot Vacuum Cleaner |
| Water Tank | 230L |
| Cleaning Modes | Auto, Spot, Edge, And Manual |
| APP | Yes |
| Material | ABS |
|---|---|
| Noise | 60dB |
| Charging Time | 4 Hours |
| Name | Intelligent Vacuum Robot Cleaner |
| Feature | Sweeping,robot Vacuum Cleaner |
| Type | Line Laser Robot Vacuum Cleaner |
|---|---|
| Battery | 5200mah |
| Washable Filter | Yes |
| Station Water Tank | 4L |
| Battery Life | Up To 180 Minutes |
| APP | Yes |
|---|---|
| Anti-Drop Technology | Yes |
| Battery | 5200mah |
| Obstacle Detection | Yes |
| Cleaning Modes | Auto, Spot, Edge, And Manual |
| Name | Intelligent Vacuum Robot Cleaner |
|---|---|
| Weight | 1.5KG |
| Feature | Automatic Cleaning,Sweeping,robot Vacuum Cleaner |
| Application | Home Applicaces,Collecting Dust |
| Certification | CE,RoHS,EMC,CB |
| Name | Robot Vacuum Cleaner Random |
|---|---|
| Bag Or Bagless | With Bag |
| Voltage (v) | 14.4 |
| Power (w) | 30 |
| Installation | Robot,Drum Vacuum |
| Keywords | Smart Automatic Robot Vacuum Cleaner |
|---|---|
| Noise | 60dB |
| Battery | 650mAh |
| Name | Intelligent Vacuum Robot Cleaner |
| Cleaning Speed | 2.5 Min/sqm |