| Robot | Robot Window Cleaner |
|---|---|
| The Size | 300*150*100MM |
| Area | Glass Clean ,Table Clean |
| Vacuum Power | 75W |
| Vacuum | 3000PA |
| Product Name | Window Cleaner Robot |
|---|---|
| ABS Material | ABS+PC |
| Voltage (v) | 110 |
| Function | Wet |
| Power (w) | 75 |
| Keywords | ROBOT WINDOW CLEANER |
|---|---|
| Material | ABS |
| Color | White |
| Function | Windows Cleaning |
| Size | 30*15*10 Cm |
| Name | Robot Window Cleaner |
|---|---|
| Application | Glass,window Clean |
| Charging | Working With Extended Cord |
| Battery | Li-ion 600MAh |
| Noise | 60dB |
| Type | Window Cleaning Robot,Vacuum Cleaner |
|---|---|
| Working Time | No Limit |
| Keywords | Window-cleaning Robot |
| Function | Wet And Dry |
| Size | 24(L) X 24(W) X 10(H) Cm |
| Product | Robot Window Cleaner |
|---|---|
| Robot Material | ABS Material |
| Product Size | 295*145*90MM |
| Usage | Window Glass Clean |
| Rate Power | 80W |
| Dirty Water Tank | 4L |
|---|---|
| Navigation System | Line Laser |
| Noise Level | Less Than 65 DB |
| App Connectivity | Yes |
| Dustbin Capacity | 0.3 Liters |
| Material | ABS |
|---|---|
| Product Name | Robotic Window Vacuum Cleaner |
| Color | White |
| Working Time | No Limit |
| Feature | Sweeper |
| Product Name | Window Cleaning Robot |
|---|---|
| Material | ABS+PC |
| Color | White/Gray |
| Function | Windows Cleaning |
| Size | 30*15*10 Cm |
| Name | Robot Window Clean |
|---|---|
| Robots Size | 290*145*94MM |
| Robots | Automatic Window Washer |
| Bag Or Bagless | Bagless |
| Installation | Robot |