| Keyword | Robot Window Cleaner |
|---|---|
| Body Size | 270*120*80MM |
| Using | Glass Cleaner |
| Suction Power | 80W |
| Suction Vacuum | 2300PA |
| Cleaning Speed | 3 Minutes Per Square Meter |
|---|---|
| Cleaning Modes | Auto, Edge, Spot |
| Remote Control | Yes |
| Cleaning Path | N ,z |
| Water Tank Capacity | 50ml |
| Noise Level | Less Than 65dB |
|---|---|
| Remote Control | Yes |
| Battery Capacity | 500mAh |
| Working Time | Suggest 400 Minutes Let Robot Rest |
| Warranty | 2 Year |
| Robot Name | Robot Window Cleaner |
|---|---|
| Robot Material | ABS Material |
| Product Size | 295*145*90MM |
| Robot Usage | Window Glass Clean |
| Robot Power | 80W |
| Name | Robot Window Cleaner |
|---|---|
| Body Size | 270*120*70MM |
| Using | Glass Cleaner |
| Suction Power | 80W |
| Suction Vacuum | 2300PA |
| Working Time | Suggest 400 Minutes Let Robot Rest |
|---|---|
| Noise Level | Less Than 65dB |
| Cleaning Speed | 1.5 Minutes Per Square Meter |
| Remote Control And APP | Yes,Optional |
| Cleaning Modes | Auto, Edge, Spot |
| Cleaning Area | Up To 40 Square Meters |
|---|---|
| Charging Time | 3 Hours |
| Remote Control | Yes |
| Product Name | Robot Window Cleaner Dual Water Spray |
| Cleaning Path | N ,z |
| Remote Control | Yes |
|---|---|
| Warranty | 2 Year |
| Cleaning Modes | Auto, Edge, Spot |
| Product Name | Robot Window Cleaner Dual Water Spray |
| Battery Capacity | 500mAh |
| Product Name | Robot Window Cleaner With Water Spray |
|---|---|
| Cleaning Speed | 3 Minutes Per Square Meter |
| Warranty | 2 Year |
| Charging Time | 3 Hours |
| Cleaning Path | N ,z |
| Charging Time | 3 Hours |
|---|---|
| Cleaning Speed | 3 Minutes Per Square Meter |
| Cleaning Modes | Auto, Edge, Spot |
| Remote Control | Yes |
| Working Time | Suggest 400 Minutes Let Robot Rest |