| Noise Level | Less Than 65dB |
|---|---|
| Cleaning Area | Up To 40 Square Meters |
| Warranty | 2 Year |
| Water Tank Capacity | 50ml |
| Working Time | Suggest 400 Minutes Let Robot Rest |
| Charging Time | 3 Hours |
|---|---|
| Noise Level | Less Than 65dB |
| Water Tank Capacity | 100ml |
| Product Name | Robot Window Cleaner With Roll Brush Water Spray |
| Cleaning Speed | 1.5 Minutes Per Square Meter |
| Working Time | Suggest 400 Minutes Let Robot Rest |
|---|---|
| Water Tank Capacity | 50ml |
| Remote Control And APP | Yes,Optional |
| Cleaning Area | Up To 40 Square Meters |
| Charging Time | 3 Hours |
| Water Tank Capacity | 50ml |
|---|---|
| Cleaning Modes | Auto, Edge, Spot |
| Battery Capacity | 500mAh |
| Noise Level | Less Than 65dB |
| Remote Control | Yes |
| Scheduling | Yes |
|---|---|
| App Control | Yes |
| Cleaning Modes | Auto, Spot, Edge, And Manual |
| Water Tank | 260L |
| Battery | 5200mah |
| Dustbin Capacity | 300ml/3L |
|---|---|
| Battery Life | Up To 150 Minutes |
| Scheduling | Yes |
| App Control | Yes |
| Water Tank | 260L |
| Robot | Window Cleaner Robot |
|---|---|
| Size | 290*140*115MM |
| Clean Area | Window Glass Cleaning |
| VC Power | 80W |
| Vacuum Suction | 3000PA |
| Product | Automatic Glass Cleaning Robot |
|---|---|
| Function | Wet And Dry,Windows Cleaning,window Cleaner Robot |
| Power (w) | 80,75 |
| Color | White/Gray |
| Working Time | No Limit |
| Type | Automatic Window Washer Robot |
|---|---|
| Function | Wet And Dry,Windows Cleaning,window Cleaner Robot |
| Power (w) | 80,75 |
| Color | White/Gray |
| Working Time | No Limit |
| Name | Robot Window Washer |
|---|---|
| Noise | 60dB |
| Battery | 650mAh |
| Cleaning Speed | 2.5 Min/sqm |
| Bag Or Bagless | Bagless |