| Noise Level | Less Than 65dB |
|---|---|
| Power | Battery Powered |
| App Control | Yes |
| Obstacle Detection | Yes |
| Type | Dtof Line Laser Robot Vacuum Cleaner |
| Power | Battery Powered |
|---|---|
| App Control | Yes |
| Obstacle Detection | Yes |
| Type | Dtof Line Laser Robot Vacuum Cleaner |
| Dustbin Capacity | 250 |
| Product | Vacuum Cleaner APP Control |
|---|---|
| Noise | 60dB |
| Charging Time | 4 Hours |
| Feature | Sweeping,robot Vacuum Cleaner |
| Application | Home Applicaces |
| Water Tank | 260L |
|---|---|
| Cleaning Modes | Auto, Spot, Edge, And Manual |
| Voice Control | Yes |
| Noise Level | Less Than 65dB |
| APP | Yes |
| Name | ROBOT WINDOW CLEANER |
|---|---|
| Material | ABS |
| Color | White |
| Function | Windows Cleaning |
| Size | 30*15*10 Cm |
| Product | Robot Window Cleaner |
|---|---|
| Material | ABS |
| Size | 295*145*90MM |
| Usage | Window Glass Clean |
| Rate Power | 80W |
| Name | Robot Window Cleaner |
|---|---|
| Robots Size | 290*145*94MM |
| Robots Clean Area | Window Glass Cleaning |
| Bag Or Bagless | Bagless |
| Installation | Robot |
| Water Tank | 2L |
|---|---|
| Navigation System | Line Laser |
| Noise Level | Less Than 65 DB |
| App Connectivity | Yes |
| Dustbin Capacity | 1.8 Liters |
| Name | Automatic Floor Cleaner |
|---|---|
| Feature | Automatic Cleaning,Sweeping |
| Voltage (v) | 24 |
| Function | Dry Clean |
| Working Time | 60~90 Mins |
| Name | Automatic Floor Cleaner |
|---|---|
| Feature | Automatic Cleaning,Sweeping |
| Voltage (v) | 24 |
| Function | Dry Clean |
| Working Time | 60~90 Mins |