| Keyword | Robot Window Cleaner |
|---|---|
| Body Size | 280*130*100MM |
| Using | Glass Cleaner |
| Suction Power | 80W |
| Suction Vacuum | 3000PA |
| Product | Glass Window Cleaning Robot |
|---|---|
| Material | ABS |
| Color | White/Gray |
| Function | Windows Cleaning |
| Size | 30*15*10 Cm |
| Keyword | WINDOW CLEANING ROBOT |
|---|---|
| Battery | 500mAh |
| Noise | 60dB |
| Keywords | Magnetic Window Cleaner |
| Charging Time | Working With Extended Cord |
| Cleaning Path | N ,z |
|---|---|
| Cleaning Modes | Auto, Edge, Spot |
| Product Name | Robot Window Cleaner With Water Spray |
| Working Time | Suggest 400 Minutes Let Robot Rest |
| Cleaning Speed | 3 Minutes Per Square Meter |
| Water Tank Capacity | 70ml |
|---|---|
| Cleaning Modes | Auto, Edge, Spot |
| Battery Capacity | 500mAh |
| Noise Level | Less Than 65dB |
| Charging Time | 3 Hours |
| Name | Robot Window Cleaner |
|---|---|
| Material | ABS |
| Size | 295*145*90MM |
| Use | Glass Clean |
| Power | 80W |
| Noise Level | Less Than 65dB |
|---|---|
| Cleaning Path | N ,z |
| Cleaning Modes | Auto, Edge, Spot |
| Cleaning Area | Up To 40 Square Meters |
| Working Time | Suggest 400 Minutes Let Robot Rest |
| Battery Capacity | 500mAh |
|---|---|
| Cleaning Speed | 3 Minutes Per Square Meter |
| Noise Level | Less Than 65dB |
| Product Name | Robot Window Cleaner With Water Spray |
| Cleaning Modes | Auto, Edge, Spot |
| Dustbin Capacity | 0.3 Liters |
|---|---|
| App Connectivity | Yes |
| Dustbin Collection | 2L |
| Warranty | 1 - 2 Years |
| Cleaning Modes | Auto, Spot, Edge, Scheduled |
| Keyword | Remote Window Cleaner |
|---|---|
| Body Size | 280*130*100 |
| Using | Glass Cleaner |
| Suction Power | 80W |
| Suction Vacuum | 2000-3000PA |