| Robots Name | Robot Window Cleaner |
|---|---|
| Robots Size | 290*145*94MM |
| Robots Clean Area | Window Glass Cleaning |
| Bag Or Bagless | Bagless |
| Installation | Robot |
| Keywords | Vacuum Cleaner |
|---|---|
| Application | Scholl Etc |
| Charging Time | Working With Extended Cord |
| Battery | Li-ion 600MAh |
| Noise | 60dB |
| Bag Or Bagless | Bagless |
|---|---|
| Type | Cyclone,Water Filter |
| Power (w) | 80 |
| Material | ABS+PC,Brand New ABS Panel |
| Feature | Intelligent Cleaning |
| Keywords | Window Cleaning Robot |
|---|---|
| Application | Home Applicaces |
| Noise | 60dB |
| Name | Window Vacuum Cleaner |
| Color | Black&white |
| Product Name | Robot Window Cleaner |
|---|---|
| Robot Material | ABS Material |
| Product Size | 295*145*90MM |
| Usage | Window Glass Clean |
| Rate Power | 80W |
| Name | Intelligent Vacuum Robot Cleaner |
|---|---|
| Noise | 60dB |
| Charging Time | Working With Extended Cord |
| Application | Scholl Etc |
| Working Time | No Limit |
| Product Name | Wet Dry Vacuum Robot |
|---|---|
| Noise | 60dB |
| Charge | 4 H |
| Keywords | Vacuum Cleaning Robot |
| Feature | Sweeping,vacuum,mop |
| Name | Intelligent Vacuum Robot Cleaner |
|---|---|
| Battery | 650mAh |
| Noise | 60dB |
| Keywords | Magnetic Window Cleaner |
| Charging Time | Working With Extended Cord |
| Product Name | Robot Window Cleaner |
|---|---|
| Robot Material | ABS Material |
| Product Size | 295*145*90MM |
| Usage | Window Glass Clean |
| Rate Power | 80W |
| Application | Home Applicaces |
|---|---|
| Type | Window Cleaning Robot |
| Voltage (v) | 220 |
| Power (w) | 80 |
| Product Name | Smart Vacuum Cleaner,Auto Window Cleaning Robot Automatic Glass Cleaner Robot |