| Application | Home Applicaces |
|---|---|
| Type | Window Cleaning Robot |
| Voltage (v) | 220 |
| Power (w) | 80 |
| Product Name | Smart Vacuum Cleaner,Auto Window Cleaning Robot Automatic Glass Cleaner Robot |
| Robots Name | Robot Window Cleaner |
|---|---|
| Robots Size | 290*140*115MM |
| Robots Clean Area | Window Glass Cleaning |
| Robots Power | 80W |
| ABS Material | ABS Good |
| Material | ABS |
|---|---|
| Product Name | Window Vacuum Cleaner |
| Color | White/Blue /purple/gold |
| Working Time | No Limit |
| Feature | Sweeping |
| Product | Robot Window Glass Cleaner |
|---|---|
| Material | ABS |
| Color | White/Gray |
| Function | Windows Cleaning |
| Size | 30*15*10 Cm |
| Product | Automatic Robot Window Cleaner |
|---|---|
| Color | White |
| Working Time | No Limit |
| Feature | Sweeping |
| Application | Home Applicaces |
| Warranty | 2 Year |
|---|---|
| Product Name | Robot Window Cleaner With Water Spray |
| Cleaning Path | N ,z |
| Cleaning Modes | Auto, Edge, Spot |
| Cleaning Area | Up To 40 Square Meters |
| Material | ABS |
|---|---|
| Product | Robotic Vacuum Washer |
| Color | White/Blue /purple/gold |
| Working Time | No Limit |
| Feature | Sweeping |
| Name | Robot Window Cleaner |
|---|---|
| Body Size | 270*120*70MM |
| Using | Glass Cleaner |
| Suction Power | 80W |
| Suction Vacuum | 2300PA |
| Name | Robot Window Cleaner |
|---|---|
| Body Size | 270*120*70MM |
| Using | Glass Cleaner |
| Suction Power | 80W |
| Suction Vacuum | 2300PA |
| Name | Commercial Cleaning Robots |
|---|---|
| Vacuum Suction | 15KPA |
| Wire | NO |
| Laser | Yes |
| Materail | ABS |