| Cleaning Path | N ,Z,Edge Clean |
|---|---|
| Charging Time | 3 Hours |
| Warranty | 2 Year |
| Remote Control And APP | Yes,Optional |
| Water Tank Capacity | 100ml |
| Type | Window Cleaning Robot,Vacuum Cleaner |
|---|---|
| Function | Wet And Dry,Windows Cleaning,window Cleaner Robot |
| Power (w) | 80,75 |
| Color | White/Gray |
| Working Time | No Limit |
| Keyword | Window Washing Robot |
|---|---|
| Charging Time | Working With Extended Cord |
| Application | Scholl Etc |
| Feature | Intelligent Cleaning |
| Name | Intelligent Vacuum Robot Cleaner |
| Cleaning Path | N ,Z,Edge Clean |
|---|---|
| Charging Time | 3 Hours |
| Warranty | 2 Year |
| Remote Control And APP | Yes,Optional |
| Water Tank Capacity | 100ml |
| Cleaning Path | N ,Z,Edge Clean |
|---|---|
| Cleaning Modes | Auto, Edge, Spot |
| Warranty | 2 Year |
| Product Name | Robot Window Cleaner |
| Cleaning Area | Up To 40 Square Meters |
| Keyword | Window Washing Robot |
|---|---|
| Charging Time | Working With Extended Cord |
| Application | Scholl Etc |
| Feature | Intelligent Cleaning |
| Name | Intelligent Vacuum Robot Cleaner |
| Size | 24(L) X 24(W) X 10(H) Cm |
|---|---|
| Application | Home Applicaces |
| Type | Window Cleaning Robot |
| Voltage (v) | 220 |
| Power (w) | 80 |
| Working Time | Suggest 400 Minutes Let Robot Rest |
|---|---|
| Battery Capacity | 500mAh |
| Cleaning Path | N ,z |
| Cleaning Area | Up To 40 Square Meters |
| Cleaning Modes | Auto, Edge, Spot |
| Product Name | Robot Window Cleaner With Water Spray |
|---|---|
| Cleaning Modes | Auto, Edge, Spot |
| Water Tank Capacity | 50ml |
| Cleaning Speed | 3 Minutes Per Square Meter |
| Charging Time | 3 Hours |
| Material | ABS |
|---|---|
| Product Name | Window Vacuum Cleaner |
| Color | White/Blue /purple/gold |
| Working Time | No Limit |
| Feature | Sweeping |