| Material | ABS |
|---|---|
| Product | Window Cleaner Robot |
| Color | White |
| Working Time | No Limit |
| Feature | Sweep |
| Material | ABS |
|---|---|
| Product | Magnetic Window Cleaner Robot |
| Color | White |
| Working Time | No Limit |
| Feature | Sweep |
| Material | ABS |
|---|---|
| Product | Automatic Glass Cleaning Robot |
| Color | White |
| Working Time | No Limit |
| Feature | Sweeping |
| Keywords | Window-cleaning Robot |
|---|---|
| Feature | Automatic Cleaning |
| Charging Time | Working With Extended Cord |
| Working Time | No Limit,90-120min |
| Cleaning Speed | 2.5 Min/sqm |
| Keyword | Window Cleaning Robot |
|---|---|
| Body Size | 280*130*100MM |
| Using | Glass Cleaner |
| Suction Power | 80W |
| Suction Vacuum | 3000PA |
| Type | Robot |
|---|---|
| Cleaning Time | 5 Hours |
| Name | Solar Panel Cleaning Robot |
| Cleaning Method | Brushing, Spraying, Vacuuming |
| Size | 720*720*210mm |
| Navigation System | Line Laser |
|---|---|
| Dustbin Collection | 2L |
| Dirty Water Tank | 4L |
| Warranty | 1 - 2 Years |
| App Connectivity | Yes |
| Noise Level | Less Than 65dB |
|---|---|
| Battery Life | Up To 180 Minutes |
| Power | Battery Powered |
| Dustbin Capacity | 300ml |
| App Control | TUYA APP |
| Noise Level | Less Than 65dB |
|---|---|
| Power | Battery Powered |
| App Control | Yes |
| Obstacle Detection | Yes |
| Type | Dtof Line Laser Robot Vacuum Cleaner |
| Noise Level | Less Than 65dB |
|---|---|
| Power | Battery Powered |
| App Control | Yes |
| Obstacle Detection | Yes |
| Type | Dtof Line Laser Robot Vacuum Cleaner |