| Name | Robot Window Vacuum Cleaner |
|---|---|
| Work Time | No Limit |
| Keywords | Window Cleaning Robot |
| Function | Wet And Dry |
| Size | 24 X 24 X 10 Cm |
| Product | WINDOW CLEANER ROBOT |
|---|---|
| Work Time | No Limit |
| Keywords | Window Cleaning Robot |
| Function | Wet And Dry |
| Size | 24 X 24 X 10 Cm |
| Robots Clean Area | Window Glass Cleaner |
|---|---|
| Bag Or Bagless | Bagless |
| Voltage (v) | 220 |
| Cleaning Speed | 2.5 Min/sqm |
| Keywords | Window-cleaning Robot |
| Keywords | Vacuum Cleaner |
|---|---|
| Charging Time | Working With Extended Cord |
| Application | Scholl Etc |
| Feature | Intelligent Cleaning |
| Name | Intelligent Vacuum Robot Cleaner |
| Keyword | WINDOW CLEANING ROBOT |
|---|---|
| Battery | 500mAh |
| Noise | 60dB |
| Keywords | Magnetic Window Cleaner |
| Charging Time | Working With Extended Cord |
| Robot | Robot Window Cleaner |
|---|---|
| The Size | 300*150*100MM |
| Area | Glass Clean ,Table Clean |
| Vacuum Power | 75W |
| Vacuum | 3000PA |
| Name | Automated Window Cleaner |
|---|---|
| Noise | 60dB |
| Charging Time | Working With Extended Cord |
| Application | Scholl Etc |
| Working Time | No Limit |
| Cleaning Path | N ,z |
|---|---|
| Battery Capacity | 500mAh |
| Working Time | Suggest 400 Minutes Let Robot Rest |
| Remote Control | Yes |
| Noise Level | Less Than 65dB |
| Product Name | Robot Window Cleaner With Water Spray |
|---|---|
| Cleaning Modes | Auto, Edge, Spot |
| Water Tank Capacity | 50ml |
| Cleaning Speed | 3 Minutes Per Square Meter |
| Charging Time | 3 Hours |
| Working Time | Suggest 400 Minutes Let Robot Rest |
|---|---|
| Battery Capacity | 500mAh |
| Cleaning Path | N ,z |
| Cleaning Area | Up To 40 Square Meters |
| Cleaning Modes | Auto, Edge, Spot |