| Keywords | Smart Automatic Robot Vacuum Cleaner |
|---|---|
| Noise | 60dB |
| Charging Time | Working With Extended Cord |
| Application | Home Applicaces |
| Name | Window Vacuum Cleaner |
| Certification | CE,RoHS,EMC,CB,GS |
|---|---|
| Voltage (v) | 14.4 |
| Product Name | Smart Vacuum Cleaner,High Quality Electric Robotic Cleaner |
| Color | White |
| Working Time | 90~120 Minutes |
| Certification | CE,RoHS,EMC,CB,GS |
|---|---|
| Installation | Robot,Drum Vacuum |
| Type | Cyclone |
| Function | Multifunctional Sweeper Robot |
| Product Name | BOBOT Sweeping Robot Vacuum Robotic Auto Vacuum Cleaner,High Quality Electric Robotic Cleaner |
| Product | Robot Vacuum Mop |
|---|---|
| Bag Or Bagless | With Bag |
| Voltage (v) | 14.4 |
| Power (w) | 30 |
| Installation | Robot,Drum Vacuum |
| Robots Name | Robot Window Cleaner |
|---|---|
| Robots Size | 290*145*94MM |
| Robots Clean Area | Window Glass Cleaning |
| Bag Or Bagless | Bagless |
| Installation | Robot |
| Product | ROBOT WINDOW CLEANER |
|---|---|
| Material | ABS+PC |
| Color | White/Gray |
| Function | Windows Cleaning |
| Size | 30*15*10 Cm |
| Function | Windows Cleaning |
|---|---|
| Voltage (v) | 100 |
| Color | Black&white |
| Keywords | Window-cleaning Robot |
| Battery | 14.8V,650mAh |
| Type | Window Cleaning Robot,Vacuum Cleaner |
|---|---|
| Function | Wet And Dry,Windows Cleaning,window Cleaner Robot |
| Power (w) | 80,75 |
| Color | White/Gray |
| Working Time | No Limit |
| Robots Name | Robot Window Cleaner |
|---|---|
| Robots Size | 290*145*94MM |
| Robots Clean Area | Window Glass Cleaning |
| Bag Or Bagless | Bagless |
| Installation | Robot |
| Keyword | Robot Window Cleaner |
|---|---|
| Application | Glass,window Clean |
| Charging | Working With Extended Cord |
| Battery | Li-ion 600MAh |
| Noise | 60dB |