| Keywords | Robot Hard Floor Cleaner |
|---|---|
| Bag Or Bagless | With Bag |
| Voltage (v) | 14.4 |
| Power (w) | 30 |
| Installation | Robot,Drum Vacuum |
| Charging Time | 3-4 H |
|---|---|
| Name | Intelligent Vacuum Robot Cleaner |
| Weight | 1.5KG |
| Feature | Sweeping |
| Application | Home Applicaces |
| Size | 24(L) X 24(W) X 10(H) Cm |
|---|---|
| Application | Home Applicaces |
| Type | Window Cleaning Robot |
| Voltage (v) | 220 |
| Power (w) | 80 |
| Cleaning Modes | Auto, Spot, Edge, And Manual |
|---|---|
| Anti-Drop Technology | Yes |
| Washable Filter | Yes |
| Battery | 5200mah |
| Scheduling | Yes |
| Scheduling | Yes |
|---|---|
| App Control | Yes |
| Battery Life | Up To 150 Minutes |
| Battery | 5200mah |
| Water Tank | 2.5L |
| Certification | CE,RoHS,EMC,CB,GS |
|---|---|
| Power (w) | 30 |
| Function | Wet And Dry,Sweep Suction |
| Material | ABS |
| Battery | 2600mAh |
| Anti-Drop Technology | Yes |
|---|---|
| Noise Level | Less Than 65dB |
| Battery Life | Up To 150 Minutes |
| Scheduling | Yes |
| Washable Filter | Yes |
| Dustbin Capacity | 0.3 Liters |
|---|---|
| App Connectivity | Yes |
| Dustbin Collection | 2L |
| Warranty | 1 - 2 Years |
| Cleaning Modes | Auto, Spot, Edge, Scheduled |
| Noise Level | Less Than 65dB |
|---|---|
| Power | Battery Powered |
| App Control | Yes |
| Obstacle Detection | Yes |
| Type | Dtof Line Laser Robot Vacuum Cleaner |
| Name | Automatic Floor Cleaner |
|---|---|
| Feature | Automatic Cleaning,Sweeping |
| Voltage (v) | 24 |
| Function | Wet And Dry Clean |
| Working Time | 60~90 Mins |