| Product | Robot Vacuum Cleaner |
|---|---|
| Feature | Floor Cleaning |
| Application | House Clean Automatic Robotic Vacuum Cleaner |
| Color | Black Or White Colors |
| Material | ABS |
| Product Name | Robot Vacuum Cleaner |
|---|---|
| Feature | Floor Cleaning Robot |
| Application | House Clean |
| Color | Black Or White Color |
| Material | ABS |
| Product Name | Robot Vacuum Cleaner MOQ 100PCS |
|---|---|
| Feature | Floor Cleaning Robot |
| Application | House Clean |
| Color | Black Or White Color |
| Material | ABS |
| Product | Robot Vacuum Cleaner |
|---|---|
| Feature | Floor Clean Robot |
| Applications | House Clean |
| Colors | Black Or White Colors |
| Materials | ABS |
| Product | Automatic Robotic Vacuum Cleaner |
|---|---|
| Noise | 60dB |
| Charging | 4 H |
| Name | Vacuum Robot |
| Feature | Sweeping,vacuum |
| Power | Battery Powered |
|---|---|
| App Control | Yes |
| Battery Life | Up To 150 Minutes |
| Anti-Drop Technology | Yes |
| Type | Laser Robot Vacuum Cleaner |
| App Control | Optional |
|---|---|
| Battery Life | Up To 120 Minutes |
| Scheduling | Yes |
| Power | Battery Powered |
| Type | Random Robot Vacuum Cleaner |
| Battery | 2600mah |
|---|---|
| Obstacle Detection | Yes |
| Washable Filter | Yes |
| Power | Battery Powered |
| Cleaning Modes | Auto, Spot, Edge, And Manual |
| Dustbin Capacity | 300ml |
|---|---|
| Noise Level | Less Than 65dB |
| Washable Filter | Yes |
| Water Tank | 250L |
| Anti-Drop Technology | Yes |
| Battery | 5200mah |
|---|---|
| Cleaning Modes | Auto, Spot, Edge, And Manual |
| Washable Filter | Yes |
| Scheduling | Yes |
| Obstacle Detection | Yes |