| Dustbin Capacity | 300ml |
|---|---|
| Power | Battery Powered |
| Cleaning Modes | Auto, Spot, Edge, And Manual |
| Battery | 5200mah |
| Washable Filter | Yes |
| Navigation System | Line Laser |
|---|---|
| Dustbin Collection | 2L |
| Dirty Water Tank | 4L |
| Warranty | 1 - 2 Years |
| App Connectivity | Yes |
| Water Tank | 250L |
|---|---|
| Battery Life | Up To 180 Minutes |
| App Control | TUYA APP |
| Washable Filter | Yes |
| Anti-Drop Technology | Yes |
| Robots Name | Robot Window Cleaner |
|---|---|
| Robots Size | 290*145*94MM |
| Robots Clean Area | Window Glass Cleaning |
| Bag Or Bagless | Bagless |
| Installation | Robot |
| Noise Level | Less Than 65dB |
|---|---|
| Battery Life | Up To 180 Minutes |
| Power | Battery Powered |
| Dustbin Capacity | 300ml |
| App Control | TUYA APP |
| Name | Automatic Floor Cleaner |
|---|---|
| Feature | Automatic Cleaning,Sweeping |
| Voltage (v) | 24 |
| Function | Dry Clean |
| Working Time | 60~90 Mins |
| Name | Automatic Floor Cleaner |
|---|---|
| Feature | Automatic Cleaning,Sweeping |
| Voltage (v) | 24 |
| Function | Dry Clean |
| Working Time | 60~90 Mins |
| Dustbin Capacity | 0.3 Liters |
|---|---|
| App Connectivity | Yes |
| Dustbin Collection | 2L |
| Warranty | 1 - 2 Years |
| Cleaning Modes | Auto, Spot, Edge, Scheduled |
| App Connectivity | Yes |
|---|---|
| Dustbin Collection | 3L |
| Warranty | 1 Year |
| Cleaning Modes | Auto, Spot, Edge, Scheduled |
| Noise Level | Less Than 65 DB |
| App Connectivity | Yes |
|---|---|
| Dustbin Collection | 3L |
| Warranty | 1 Year |
| Cleaning Modes | Auto, Spot, Edge, Scheduled |
| Noise Level | Less Than 65 DB |