| Obstacle Detection | Yes |
|---|---|
| Washable Filter | Yes |
| Cleaning Modes | Auto, Spot, Edge, And Manual |
| Power | Battery Powered |
| Noise Level | Less Than 65dB |
| Product | Robot Window Cleaner |
|---|---|
| Voltage (v) | 14.4 |
| Power (w) | 30 |
| Installation | Robot,Drum Vacuum |
| Type | Cyclone,Ultra Fine Air Filter,Vacuum Cleaner |
| Product Name | Robot Vacuum Cleaner |
|---|---|
| Voltage (v) | 14.4 |
| Weight | 3,3KGS |
| Application | Home Applicaces |
| Ceretificate | CE CB ROSH FCC |
| Product Name | Self Empty Robot Vacuum Cleaner |
|---|---|
| Power (w) | 30 |
| Function | Wet And Dry,Sweep |
| Material | ABS |
| Battery | 5200mAh |
| Product Name | Robot Vacuum Cleaner |
|---|---|
| Feature | Floor Cleaning Robot |
| Application | House Clean |
| Color | Black Or White Color |
| Material | ABS |
| Name | Automatic Floor Cleaner |
|---|---|
| Feature | Automatic Cleaning,Sweeping |
| Voltage (v) | 24 |
| Function | Wet And Dry Clean |
| Working Time | 60~90 Mins |
| Keywords | Robot Hard Floor Cleaner |
|---|---|
| Bag Or Bagless | With Bag |
| Voltage (v) | 14.4 |
| Power (w) | 30 |
| Installation | Robot,Drum Vacuum |
| Certification | CE,RoHS,EMC,CB |
|---|---|
| Voltage (v) | 14.4 |
| Installation | Robot |
| Type | Vacuum Cleaner |
| Color | Black,white |
| Charging Time | 3-4 H |
|---|---|
| Name | Intelligent Vacuum Robot Cleaner |
| Weight | 1.5KG |
| Feature | Sweeping |
| Application | Home Applicaces |
| Certification | CE,RoHS,EMC,CB,GS |
|---|---|
| Power (w) | 30 |
| Function | Wet And Dry,Sweep Suction |
| Material | ABS |
| Battery | 2600mAh |