| Working Time | 90~120 Minutes |
|---|---|
| Product | Automatic Robotic Vacuum Cleaner |
| Feature | Floor Vacuum Robot |
| Application | House Clean Applicaces |
| Color | Black Or White |
| Name | Intelligent Vacuum Robot Cleaner |
|---|---|
| Feature | Automatic Cleaning,Sweeping,robot Vacuum Cleaner |
| Voltage (v) | 24 |
| Function | Wet And Dry |
| Working Time | 60~90 Mins |
| Product | Automatic Robotic Vacuum Cleaner |
|---|---|
| Noise | 60dB |
| Charging | 4 H |
| Name | Vacuum Robot |
| Feature | Sweeping,vacuum |
| Name | Self Empty And Self Mop Robot Vacuum Cleaner |
|---|---|
| Dustbin | 400ml |
| Station | 3000pa |
| Clean Water Tank | 4L |
| Dust Bag | 3.5L |
| Battery Life | Up To 180 Minutes |
|---|---|
| Noise Level | Less Than 65dB |
| Water Tank | 250L |
| App Control | TUYA APP |
| Cleaning Modes | Auto, Spot, Edge, And Manual |
| Product Name | Robot Vacuum Cleaner MOQ 100PCS |
|---|---|
| Feature | Floor Cleaning Robot |
| Application | House Clean |
| Color | Black Or White Color |
| Material | ABS |
| Dustbin Capacity | 300ml |
|---|---|
| Noise Level | Less Than 65dB |
| Washable Filter | Yes |
| Water Tank | 250L |
| Anti-Drop Technology | Yes |
| Water Tank | 250L |
|---|---|
| APP | Yes |
| Dustbin Capacity | 300ml |
| Battery Life | Up To 180 Minutes |
| App Control | TUYA APP |
| Washable Filter | Yes |
|---|---|
| Noise Level | Less Than 65dB |
| Cleaning Modes | Auto, Spot, Edge, And Manual |
| Water Tank | 250L |
| Battery | 5200mah |
| Keywords | Floor Vacuum Cleaner Robot |
|---|---|
| Dustbin | 400ml |
| Station | 3000pa |
| Clean Water Tank | 4 Liter |
| Dust Bag | 3.5 Liter |