| Material | ABS |
|---|---|
| Product | Magnetic Window Cleaner Robot |
| Color | White |
| Working Time | No Limit |
| Feature | Sweep |
| Keyword | Robot Window Cleaner |
|---|---|
| Body Size | 280*130*100MM |
| Using | Glass Cleaner |
| Suction Power | 80W |
| Suction Vacuum | 3000PA |
| Robot | Robot Window Cleaner |
|---|---|
| The Size | 300*150*100MM |
| Area | Glass Clean ,Table Clean |
| Vacuum Power | 75W |
| Vacuum | 3000PA |
| Robot | Robot Window Cleaner |
|---|---|
| The Size | 300*150*100MM |
| Area | Glass Clean ,Table Clean |
| Vacuum Power | 75W |
| Vacuum | 3000PA |
| Keywords | Vacuum Cleaner |
|---|---|
| Charging Time | Working With Extended Cord |
| Application | Scholl Etc |
| Feature | Intelligent Cleaning |
| Name | Intelligent Vacuum Robot Cleaner |
| Product | Glass Window Cleaning Robot |
|---|---|
| Material | ABS |
| Color | White/Gray |
| Function | Windows Cleaning |
| Size | 30*15*10 Cm |
| Product | Automatic Cleaning Robot |
|---|---|
| Color | White |
| Working Time | No Limit |
| Feature | Sweeping |
| Application | Home Applicaces |
| Product | Automatic Robot Window Cleaner |
|---|---|
| Color | White |
| Working Time | No Limit |
| Feature | Sweeping |
| Application | Home Applicaces |
| Name | Robot Window Cleaner |
|---|---|
| Body Size | 270*120*70MM |
| Using | Glass Cleaner |
| Suction Power | 80W |
| Suction Vacuum | 2300PA |
| Product | Robot Window Cleaner |
|---|---|
| Material | ABS |
| Size | 295*145*90MM |
| Usage | Window Glass Clean |
| Rate Power | 80W |