| Working Time | Suggest 400 Minutes Let Robot Rest |
|---|---|
| Battery Capacity | 500mAh |
| Cleaning Path | N ,z |
| Cleaning Area | Up To 40 Square Meters |
| Size | 24(L) x 24(W) x 10(H) cm |
|---|---|
| Application | Home Applicaces |
| Type | window cleaning robot |
| Voltage (v) | 220 |
| Cleaning Path | N ,z |
|---|---|
| Remote Control | Yes |
| Working Time | Suggest 400 Minutes Let Robot Rest |
| Water Tank Capacity | 100ml |
| Robot | Robot Window Cleaner |
|---|---|
| The Size | 300*150*100MM |
| Area | Glass Clean ,Table Clean |
| Vacuum Power | 75W |
| Type | Line Laser Robot Vacuum Cleaner |
|---|---|
| Battery | 5200mah |
| Washable Filter | Yes |
| Station Water tank | 4L |
| App Connectivity | Yes |
|---|---|
| Dustbin collection | 3L |
| Warranty | 1 Year |
| Cleaning Modes | Auto, Spot, Edge, Scheduled |
| Certification | CE,RoHS,EMC,CB,GS |
|---|---|
| Power (w) | 30 |
| Function | Wet And Dry,Sweep Suction |
| Material | ABS |
| Name | automatic floor cleaner |
|---|---|
| Feature | Automatic Cleaning,Sweeping |
| Voltage (v) | 24 |
| Function | Dry Clean |